Hoppa till sidans innehåll

Lagledare 2018


Lagledarens uppgifter

Ansökan för lagbidrag

Hoppning
 
Lagledare Elitserien Häst  Lagledare Ponnyallsvenskan

Inget lag 2018

  

Åsa Grahn
Mail
Inget lag 2018
Lagledare Division 1 - Häst Lagledare Division 1 - Ponny

Elisabeth (Bettan) Lindberg 
Mail
Mobil 0708-239676
Omg 1: 8 april Södertälje (1:a)
Omg 2: 1 maj Sthlm FK (6:a)
Omg 3: 29 juni Sportriders (3:a)
Final: 30 juni Sportriders (5:a)

Elisabeth (Bettan) Lindberg 
Mail
Mobil 0708-239676 
Omg 1: 25 mars Södertälje (2:a)
Omg 2: 14 april Vallentuna (10:a)
Omg 3: 26 maj Huddinge (6:a)

 

Lagledare Division 2 - Häst Lagledare Division 2 - Ponny

Inget lag 2018

 

 

 

Thomas Carlsson
Mail
Mobil 0708-692529
Omg 1: 1 september Roslagens (9:a)
Omg 2: 22 september Roo Gård (7:a)
Final: 14 oktober Sorunda
Lagledare Division 3 - Häst Lagledare Division 3 - Ponny
Inget lag 2018


Ridskolan
Omg 1: 10 mars Botkyrka (4:a)
Omg 2: 8 april Sorunda (2:a)
Final: 10 juni Rastaborg (3:a)
Laget i div 3 består i första hand av ridskoleekipage
   
Lagledare Division 4 - Häst  

Emelie Colérus
Mail
Mobil 073-7441444
Omg 1: 2 september Roslagens (1:a)
Omg 2: 6 oktober Stäket
Final: 28 oktober Djursholm

 
 

 
Dressyr 
 
Grenledare + Lag SM Häst Lagledare Elit Ponny + Lag SM ponny

Eva Nilbrink
Mail
Mobil 070 - 875 37 53
Lag-SM: 3-5 augusti Ostkustens

Inget lag 2018

Elit
Annelén Bredberg   
Mail
Mobil 070 - 760 50 11
Omg 1: 2 september Täby (5:a)
Omg 2: 23 september Gripen (ej fullt lag)
Final: 30 september Täby

Lag-SM
Annelie Smith
Mail
Mobil 070-538 61 03
1-3 november Billdal

Lagledare Div 1 Häst  Lagledare Div 1 Ponny

Anne Andersson
Mail
Mobil 
Omg 1: 23 september Lotteräng (6:a)
Omg 2: 7 oktober Vallentuna
Final: 20 oktober Täby

Åsa Larsson
Mail
Mobil 070 - 309 9396
Omg 1: 24 mars Stora Wäsby (3:a)
Omg 2: 15 april Täby (1:a)
Final: 6 maj Dressage Club (2:a)

Lagledare Div 2 Häst Lagledare Div 2 Ponny

Madeleine Näs
Mail
Omg 1: 14 april Täby (8:a)
Omg 2: 5 maj Dressage Club (6:a)
Final: 27 maj Stäket (kvalade ej)

 

Madeleine Näs
Mail
Omg 1: 8 september Fågelbro (5:a)
Omg 2: 13 oktober Nynäshamn
Final: 21 oktober Täby

Lagledare Div 3 Häst                 Lagledare Div 3 Ponny
Ridskolan
Omg 1: 8 april Djursholm (5:a)
Omg 2: 22 april Bromma (8:a)
Final: 20 maj Vallentuna (6:a)
Lena Ljung
Mail
Mobil 073 - 077 97 02
Omg 1: 29 april Järfälla (5:a)
Omg 2: 5 maj Roo Gård (7:a)
Final: 2 juni Roslagens (kvalade ej)
   
Reining  
Anneli Silverstolpe
Mail
Mobil: 0722-69 71 28 
 
   
Tävlingsadministration, Licenser
Ekonomi
Pi Eldblom 
This is a mailto linkThis is a mailto link  
Mobil 070 - 562 03 33 

Helena Wiseman
Djursholms Ridklubb
Gärdestorp
182 62 Djursholm 
This is a mailto link 
Uppdaterad: 30 AUG 2018 13:56
Skribent: Henrik Knobel
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Djursholms RK - Ridsport
Gärdestorp
18262 Djursholm

Kontakt:
Tel: 08-7551531
E-post: This is a mailto link